Studio Strefa Jogi

Centrum Jogi i Medytacji to miejsce powstałe z pasji i zamiłowania do jogi.

Miejsce powstałe z pasji i zamiłowania do jogi. Tworzą je nie tylko instruktorzy , ale głownie osoby dla których joga od wielu lat jest elementem zdrowego trybu życia.

Znajdziesz tu to czego potrzebujesz by odkryć siebie, wyciszyć się, zrelaksować , wzmocnić ciało i umysł.

W centrum prowadzimy zajęcia Jogi klasycznej, Jogi Sivananda i Jogi Vinyasa. Każda z nich równi się nieco dynamiką, dlatego warto spróbować każdej z nich.

Znajdziecie tu jogę active, jogę slow, jogę zdrowy kręgosłup oraz coś dla mam i dzieci – joga Mom&Kids.

A dla firm chcących zadbać o zdrowie swoich pracowników oferujemy pakiety dla Biznesu. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy dla których joga jest stylem życia a zajęcia są możliwością dzielenia się tym cow niej najlepsze.

Na

miejscu

Klimatyzacja

Upały nam nie straszne! Nasze Studio wyposażone jest w klimatyzację.

Wi-fi

W Studio dostępne jest połączenie z darmową siecią Wi-fi.

Parking

Istnieje możliwość skorzystania z parkingu Lidla, bezpłatnie przez pierwsze 1.5 h

„Niemożliwe jest osiągnięcie czystości umysłu
bez uprzedniego oczyszczenia ciała,
w którym umysł funkcjonuje i które ma na niego wpływ”

Nasi

instruktorzy

Agata Surdy

Założyciel Szkoły Jogi

Swoją podroż z jogą rozpoczęłam  12 lat temu. Już wtedy pisano o niej dużo, o zaletach i jej niesamowitej skuteczności w radzeniu sobie ze stresem o korzyściach dla ciała, układów krwionośnym, nerwowym, hormonalnym. Rozpoczęło się od ciekawości. Nie długo trzeba było czekać na to by stała się moim stylem życia. Joga dała mi to czego potrzebowałam najbardziej, przestrzeń na odkrycie siebie poprzez pracę na ciele, zbliżenie się i poczucie swoich potrzeb. To na zajęciach jogi poczułam siłę, rozluźnienie i spokój będący elementem dającym mi duże wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.

Z roku na rok, praktyka jej stawała się dla mnie coraz ważniejsza aż
w końcu celem dla mnie stało się, dzielenie się filozofią jogi z innymi.
W ten właśnie sposób stanęłam w roli nauczyciela jogi, kończąc kursy przygotowujące mnie do tej roli pod okiem fachowców, którzy do tej pory są dla mnie wsparciem jako mentorzy.

Na zajęciach z uczestnikami pracujemy nad połączeniem harmonii oddechu i ruchu oraz precyzją wykonywanych asan pozwalających zachować bezpieczeństwo oraz ułatwić uwolnienie napięć
w rozciąganych partiach ciała.

BISI2554

Marta Mielcarek

Trener w Strefie Jogi

Na jogę trafiłam kilka lat temu z potrzebą uzdrowienia mojego kręgosłupa. Szybko odczułam pozytywny wpływ pracy z ciałem na sferę psychiczną jak i duchową. 

Dotarło do mnie, że joga trafia tam gdzie człowiek jej najbardziej potrzebuje – wzmacnia gdzie odnajduje słabość, oczyszcza emocje gdzie  gromadzi się ich wszelki nadmiar. W swojej praktyce poszukuję zarówno płynności i dynamiki jak i dokładności i precyzji.

Na zajęciach zapraszam do zrównoważonej, harmonijnej pracy, przynoszącej pozytywne zmiany w życiu.

Isa Maitri

Trener w Strefie Jogi

Moją przygodę z Jogą rozpoczęłam w 2002 roku. Zainspirowana opowieściami przyjaciółki, nauczycielki Jogi praktykującej w Indii i Tajlandii i prowadzona przez nią odbyłam miesięczny indywidualny kurs Jogi, Relaksacji i Medytacji. Od samego początku Joga stała się moją pasją i nieodłączną częścią mojego życia.
W 2003 roku wyjechałam do Doha, gdzie przez ponad 2 lata uczęszczałam na kursy Jogi w Centrum Kulturalnym Indii po czym rozpoczęłam nauczanie Jogi. Następnie, chcąc zaczerpnąć wiedzy u źródła, wyjechałam do Indii, gdzie ukończyłam miesięczny intensywny kurs Jogi, Relaksacji i Medytacji.

Wieloletnie doświadczenie praktyki Jogi w różnych krajach i Szkołach oraz z nauczania Jogi opisałam w mojej książce “Tao of Yoga”, która stała się bazą do prowadzonych przeze mnie zajęć i wykładów.
Od 2013 roku prowadzę w Szczecinie zajęcia Jogi i Medytacji, Yoga Kids, Joga Mama i Ja oraz Tai Chi Chuan.
Na zajęciach skupiamy się na połączeniu wszystkich aspektów Jogi: pracy z ciałem, umysłem i oddechem, relaksacji i pracy nad sobą.

Zapraszam do wspólnej praktyki!

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 8512653933
REGON: 321453492

©2019 Strefa Jogi

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin