Weekend z jogą i kinezjologią / listopad

Nasza oferta zawiera indywidualne wejścia jak i karnety na cały miesiąc aby zadowolić wszystkich naszych pasjonatów.

Zapraszam was serdecznie na weekendowe warsztaty z jogą i kinezoterapią. i tym razem zabierzemy was nad morze, do pięknego miejsca Willa Mandala w Dziwnowie, gdzie szum fal i bryza morska orzeźwi twój umysł i obudzi ciało. W ten weekend zanurzymy się w tajniki pracy na ciele poprzez jogę oraz kinezjologię. Pozwól sobie na zregenerowanie swojego ciała, uspokojenie umysłu i ukojenie systemu nerwowego. Ten czas to dobra inwestycja w siebie, swój spokój, harmonię i odpoczynek.

Oto plan wyjazdu:

Piątek

18:30 Przyjazd

19:00 kolacja

19:30 warsztat z kinezjologii

21:00 silent walk & medytacja wieczorna nad morzem

Sobota

7:30 poranna medytacja nad morzem lub w sali gdy pogoda nie dopisze

8:00 zajęcia jogi (witamy dzień yin yoga)

10:00 śniadanie

11:00-15:00 czas wolny, na spacery, sesje kinezjologii, poczynanie książki, rozmowy lub relax w dowolnej formie, analizę czakr.

15:00 joga (joga na wzmocnienie barkow i ramion)

16:00 obiad

18:00-19:00 koncert mis i gongu

19:30 kolacja 21:30 medytacja wieczorna Niedziela:

7:30 poranna medytacja nad morzem lub w sali gdy pogoda nie dopisze

8:00 zajęcia jogi (witamy dzień jogą terapeutyczną)

10:00 śniadanie

11:00-13:00 czas wolny, na spacery, sesje kinezjologii, poczynanie książki, rozmowy lub relax w dowolnej formie, analizę czakr.

13:00-14:00 – joga w parach

14:00 pożegnanie

W cenę wyjazdu wchodzą:

🕉 zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju (dwie noce)

🕉 wyżywienie – śniadania, obiad i kolacje wegetariańskie

🕉 zajęcia jogi 4x

🕉 medytacje 4x

🕉 warsztat z kinezjologii

🕉 koncert mis i gongu

Zajęcia jogi i medytację poprowadzi:

Agata Surdy, certyfikowana nauczycielka Jogi Sivananda, jogi klasycznej, jogi integralnej. Uczestniczyła w warsztatach nauczycieli z Polski oraz zagranicy z USA, Indii oraz Europy poszerzając swoje horyzonty wiedzy i praktyki. Właścicielka Centrum jogi i medytacji – Strefa Jogi w Szczecinie, która od ponad 15 lat pasjonuje się jogą, od 8 prowadzi zajęcia jako nauczyciel.

Sesje i warsztaty z kinezjologii poprowadzi:

Anna Roszak-MacRae Certyfikowana konsultantka ajurwedy, masażystka (Abhyanga, Shiroabhyanga, Mukhabhyanga), kinezjolog, a także nauczycielka jogi integralnej i aerial jogi. W ramach pracy kinezjologicznej korzysta z wielu narzędzi, m.in.: – Dotyku dla zdrowia (Touch For Health) – Kodu Emocji dr Bradleya Nelsona (The Emotion Code™️), który jest metodą dotarcia do zablokowanych emocji w ciele – Kodu Ciała dr Bradleya Nelsona (The Body Code™️), który jest systemem równoważenia energii, mającym na celu pomóc odkryć podstawowe przyczyny dyskomfortu, choroby i cierpienia w ciele i duchu – Funkcjonalnej Terapii Trzewii w ujęciu Władka Batkiewicza, która bazuje na starosłowiańskim masażu brzucha – Kinezjologii Neuroenergetycznej rozwiniętej przez Hugo Tobara (NK Institute) – metodzie polegającej na równoważeniu struktur mózgu oraz fizjologii, równoważeniu wg 5 elementów, pracy z czakrami, oraz neuronalnymi kanałami emocji (NEPS), – teorii punktów otwartych dr Manaki – R.E.S.E.T (Rafferty Energy System of Easing the Temporomandibular Joint), polegający na pracy wprowadzającej odprężenie w stawie skroniowo-żuchwowym Każda sesja wygląda inaczej i jest dostosowana indywidualnie, według tego jak prowadzi ciało, bazując na komunikacji za pomocą testu mięśniowego. Dzięki pracy kinezjologicznej zdejmiemy blokady, usprawnimy przepływ energii, zajrzymy w dolegliwości fizyczne oraz będziemy pracować ze stresem. Znaczna część sesji opiera się na TCM i pracy z systemem meridianów. Pracujemy w konkretnym temacie, problemie lub w kierunku osiągnięcia określonego celu.

Inwestycja w siebie: 1200 zl

Cała wycieczka odbywa się z uwzględnieniem i przestrzeganiem wszystkich obowiązujących zasad sanitarnych.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres info@strefajogi.net.pl. —> koszt : 1200 zl

Potwierdzeniem uczestnictwa w wyjeździe jest wpłacenie zaliczki w wysokości 450 zl na konto: 84 1140 2004 0000 3802 7493 4483 Z dopiskiem weekend z jogą – imię i nazwisko.

-> zaliczka jest bezzwrotna, tylko w wypadku lock down zaliczka będzie zwracana.

Uwaga: Podczas czasu wolnego jest możliwość indywidualnej sesji kinezjologii z Anią lub badaniem rezonansu czakr za dodatkową opłatę. Zapraszam Was serdecznie i do zobaczenia na macie 🙏🙏🧘‍♀️

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+48 793 60 68 09

info.askconsulting@gmail.com

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 9552147556
KRS: 0000245078
REGON: 320122735