Aerial Joga

Nasza oferta jest dla każdego – sprawdź i znajdż coś dla siebie.

Aerial Joga

Joga na chustach to ciekawe zajęcia dla wszystkich tych, którzy lubią jogę i szukają w niej nowej formy aktywności. Szczególnie osoby, które dotychczas trenowały jogę tradycyjną albo interesują się gimnastyką, powinny spróbować jogi aerial.

To alternatywa dla klasycznych zajęć jogi, ale i bardzo dobre narzędzie pomagające jeszcze bardziej rozciągną ciało i poczuć lekkość.

Na czym polega joga na chustach ?

W jodze na chustach wszystkie pozycje/asany wykonujemy przy użyciu chusty, wykonanej z tkaniny zawieszonej pod sufitem. Pierwsze ćwiczenia to czas w którym oswajamy się z chustą i pozwalamy wyzbyć się lęku przed przeniesieniem ciężaru całego ciała na nią.

Chusta ma za zadanie odciążyć stawy i pomóc nam się otworzyć, poczuć lekkość ciała i umysłu. Pierwsze ćwiczenia na początku każdych zajęć wykonujemy w kontakcie z podłogą.

Polegają one głównie na rozgrzaniu i rozciągnięciu mięśni. Są to między innymi krążenia tułowia i skłony. Po oswojeniu się praktyki z chustą powoli przechodzimy do ćwiczeń, w których ciężar ciała przenoszony jest zupełnie na chusty.

Mogą to być i podstawowe asany jak bardziej zaawansowane. Wszystko zależy od grupy i jej zaawansowania.

Dlaczego warto spróbować jogi na chustach ?

Joga na chustach, tak jak joga tradycyjna:

Przynosi ukojenie
fizyczne i psychiczne

Zmniejsza poziom stresu

Pozwala oderwać od problemów dnia codziennego

Pozwala się w pełni rozluźnić

Zapisz się na pierwsze zajęcia !

Sprawdź jakie dodatkowe korzyści powoduje Joga na chustach

Najedź kursorem na czerwone pola poniżej

Dotknij palcem czerwonych pól poniżej lub włącz tryb pełnoekranowy

Niewątpliwie zaletą ćwiczeń AERIAL JOGI jest “pozbycie się” ciężaru własnego ciała, który ze stawów i kręgosłupa przeniesiony jest na chustę.

Praktykowanie Jogi na chustach oddziałuje także na psychikę ćwiczącego. Wykonywanie asan w podwieszeniu rozluźnia i relaksuje. Co ważne, Aerial joga uczy otwartości na nowe doświadczenia, dodaje odwagi. Ćwiczenie nad ziemią wymagają ,zaufania sobie, wiary we własne siły i umiejętności, dlatego też praktykowanie aerial jogi wzmacnia psychicznie, ale i daje poczucie wolności.

©2019 Strefa Jogi

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 8512653933
REGON: 321453492