Studio Strefa Jogi

Centrum Jogi i Medytacji to miejsce powstałe z pasji i zamiłowania do jogi.

Miejsce powstałe z pasji i zamiłowania do jogi. Tworzą je nie tylko instruktorzy , ale głownie osoby dla których joga od wielu lat jest elementem zdrowego trybu życia.

Znajdziesz tu to czego potrzebujesz by odkryć siebie, wyciszyć się, zrelaksować , wzmocnić ciało i umysł.

W centrum prowadzimy zajęcia Jogi klasycznej, Jogi Sivananda i Jogi Vinyasa. Każda z nich równi się nieco dynamiką, dlatego warto spróbować każdej z nich.

Znajdziecie tu jogę active, jogę slow, jogę zdrowy kręgosłup oraz coś dla mam i dzieci – joga Mom&Kids.

A dla firm chcących zadbać o zdrowie swoich pracowników oferujemy pakiety dla Biznesu. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy dla których joga jest stylem życia a zajęcia są możliwością dzielenia się tym cow niej najlepsze.

Na

miejscu

Klimatyzacja

Upały nam nie straszne! Nasze Studio wyposażone jest w klimatyzację.

Wi-fi

W Studio dostępne jest połączenie z darmową siecią Wi-fi.

Parking

Istnieje możliwość skorzystania z parkingu Lidla, bezpłatnie przez pierwsze 1.5 h

„Niemożliwe jest osiągnięcie czystości umysłu
bez uprzedniego oczyszczenia ciała,
w którym umysł funkcjonuje i które ma na niego wpływ”

Nasi

instruktorzy

Agata Surdy

Założyciel Szkoły Jogi

Swoją podroż z jogą rozpoczęłam w 2004 roku. Już wtedy pisano o niej dużo, o zaletach i jej niesamowitej skuteczności w radzeniu sobie ze stresem o korzyściach dla ciała, układów krwionośnym, nerwowym, hormonalnym. Rozpoczęło się od ciekawości. Nie długo póżniej stała się moim stylem życia. Joga dała mi to czego potrzebowałam najbardziej, przestrzeń na odkrycie siebie poprzez pracę na ciele, zbliżenie się i poczucie swoich potrzeb. To na zajęciach jogi poczułam siłę, rozluźnienie i spokój będący elementem dającym mi duże wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.

W roli nauczyciela jogi, kończąc swoj pierwszy z kilku kursów nauczycielskich, stanęłam w 2013 roku. Posiada Cetryfikat nauczyciela Jogi przyznawany przez Międzynarodową Organizację Centrów Sivananda Joga Vedanta akceptowany przez Yoga Alliance, certyfikat nauczyciela jogi klasycznej (2015) oraz jogi integralnej bazującej na jodze Iyengara, wspartej wiedzą z zakresu Yin yoga, Vinyasa yoga, Maha yogi oraz jogi funkcjonalnej przyznawany przez International Integral Yoga Institute (2021), ucząc się od nauczycieli z polski jak i z zagranicy tj:
• Piotr Łaski
• Swami Gokulananda, Swami Durgananda, Swami Kajlasananda
• Ewa i Rafal Lichratowiczowie
• Wiktor Morgulec
• Włodek Łagodzki
• Janusz Dąbrowski
• Jaki Nett
• Sharon Arora
• Adrianna Suska
• Olga Kuriata
Praca w jodze to dla niej odkrywanie siebie i przepiękna ścieżka do budowania samoświadomości swojego ciała.

Na zajęciach z uczestnikami pracujemy nad połączeniem harmonii oddechu i ruchu oraz precyzją wykonywanych asan pozwalających zachować bezpieczeństwo oraz ułatwić uwolnienie napięć w rozciąganych partiach ciała.

Barbara Łuczyk

Trener w Strefie Jogi

Barbara Łuczyk, interesuję się i praktykuję medycynę holistyczną (naturalną). Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam około 10 lat temu. Praktykuję jogę pod kierunkiem różnych nauczycieli, większości wywodzących się z kadry szkoleniowej Klasycznej Szkoły Jogi Ewy i Rafała Lichtarowiczów.

Joga stała się dla mnie stylem życia i niezastąpionym sposobem na dobre samopoczucie. Ukończyłam szkolenie INTRO CLASSIC YOGA, kursy kinezy profilaktyki w zakresie stóp, kolan, bioder i barków. Oprócz jogi, pranajamy (techniki oddechowe), medytacji, wykonuję masaże misami tybetańskimi, prowadzę relaksacyjne koncerty (misy, gongi i inne instrumenty), wykonuję zabiegi ajurwedyjskie oraz zabiegi refleksologii stóp, rąk i twarzy.

Cały czas szkolę się i doskonalę, tak aby w jak największym zakresie móc wspomóc innych i siebie w zakresie sprawności i zdrowia całego naszego organizmu. W strefie jogi prowadzę zajęcia joga dla kręgosłupa.

Agnieszka Pinda

Trener w Strefie Jogi

Moja pasja do jogi rozpoczęła się 14 lat temu, była to miłość od pierwszej asany i podróż do swojego ciała, do siebie.

Pod okiem Olgi Kuriaty i Adrianny Suski, które pokazały mi piękno jogi w różnych jej formach, spełniłam swoje marzenie uzyskując międzynarodowy dyplom nauczyciela jogi Multi Style Yoga Teacher 200RYT Yoga Alliance. Prywatnie kocham ruch w różnych jego formach, jego wpływ na ciało i umysł. Oprócz jogi pochłaniają mnie książki, muzyka, taniec, leśne wędrówki, wycieczki rowerowe.

Uwielbiam prowadzić zajęcia Yin Jogi, Vinyasy i Aerial Jogi, które w Strefie Jogi prowadzę dla Was.
Zapraszam.

Joanna Dominiak

Trener w Strefie Jogi

Ruch towarzyszył mi od dziecka. Na początku był to balet, potem taniec nowoczesny. Moja fascynacja jogą zaczęła się 15 lat temu i trwa do dziś. Najpierw była to joga Iyengar, ale to vinyasa, gdzie we flow ruch łączy się z oddechem, skradła moje serce. Choć ostatnio dzielę je z jogą na chustach. 😊

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi RYS 200 Yoga Alliance z zakresu: vinyasa, ashtanga oraz yin yoga. 

W Strefie Jogi prowadzę zajęcia: zdrowy kręgosłup, yin joga oraz jogę w chustach dla początkujących.

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 8512653933
REGON: 321453492

©2019 Strefa Jogi

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin