Studio Strefa Jogi

Centrum Jogi i Medytacji to miejsce powstałe z pasji i zamiłowania do jogi.

Miejsce powstałe z pasji i zamiłowania do jogi. Tworzą je nie tylko instruktorzy , ale głownie osoby dla których joga od wielu lat jest elementem zdrowego trybu życia.

Znajdziesz tu to czego potrzebujesz by odkryć siebie, wyciszyć się, zrelaksować , wzmocnić ciało i umysł.

W centrum prowadzimy zajęcia Jogi klasycznej, Jogi Sivananda i Jogi Vinyasa. Każda z nich równi się nieco dynamiką, dlatego warto spróbować każdej z nich.

Znajdziecie tu jogę active, jogę slow, jogę zdrowy kręgosłup oraz coś dla mam i dzieci – joga Mom&Kids.

A dla firm chcących zadbać o zdrowie swoich pracowników oferujemy pakiety dla Biznesu. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy dla których joga jest stylem życia a zajęcia są możliwością dzielenia się tym cow niej najlepsze.

Na

miejscu

Klimatyzacja

Upały nam nie straszne! Nasze Studio wyposażone jest w klimatyzację.

Wi-fi

W Studio dostępne jest połączenie z darmową siecią Wi-fi.

Parking

Istnieje możliwość skorzystania z parkingu Lidla, bezpłatnie przez pierwsze 1.5 h

„Niemożliwe jest osiągnięcie czystości umysłu
bez uprzedniego oczyszczenia ciała,
w którym umysł funkcjonuje i które ma na niego wpływ”

Nasi

instruktorzy

Agata Surdy

Założyciel Szkoły Jogi

Swoją podroż z jogą rozpoczęłam w 2004 roku . Już wtedy pisano o niej dużo, o zaletach i jej niesamowitej skuteczności w radzeniu sobie ze stresem o korzyściach dla ciała, układów krwionośnym, nerwowym, hormonalnym. Rozpoczęło się od ciekawości. Nie długo trzeba było czekać na to by stała się moim stylem życia. Joga dała mi to czego potrzebowałam najbardziej, przestrzeń na odkrycie siebie poprzez pracę na ciele, zbliżenie się i poczucie swoich potrzeb. To na zajęciach jogi poczułam siłę, rozluźnienie i spokój będący elementem dającym mi duże wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.

Z roku na rok, praktyka jej stawała się dla mnie coraz ważniejsza aż
w końcu celem dla mnie stało się, dzielenie się filozofią jogi z innymi.
W ten właśnie sposób stanęłam w roli nauczyciela jogi, kończąc kursy przygotowujące mnie do tej roli pod okiem fachowców, którzy do tej pory są dla mnie wsparciem jako mentorzy.

Posiadam Cetryfikat nauczyciela Jogi przyznawany przez Międzynarodową Organizację Centrów Sivananda Joga Vedanta akceptowany przez Yoga Alliance oraz certyfikat nauczyciela Jogi klasycznej. Ponieważ ważny jest dla mnie rozwój i poszerzanie swoich horyzontów, stale uczestniczę w warsztatach i kursach jogi w kraju i zagranicą.

Na zajęciach z uczestnikami pracujemy nad połączeniem harmonii oddechu i ruchu oraz precyzją wykonywanych asan pozwalających zachować bezpieczeństwo oraz ułatwić uwolnienie napięć
w rozciąganych partiach ciała.

Jowita Modrzakowska

Trener w Strefie Jogi

Namiastkę kultury Wschodu i Jogę miałam okazję poznać dużo wcześniej, ale to w 2014 r. nastąpił moment, w którym joga stała się nieodłączną częścią mnie.

Joga to dla mnie droga do odkrywania siebie, swojego ciała i tajników umysłu. Joga uczy otwartości i akceptacji. Uczy obecności we wszystkim. To niezwykłe cechy, które zmieniają nasze życie również poza matą.

Ukończyłam kursy nauczycielskie Intro i Basic Classic Yoga w Szkole Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów oraz Vinyasa Yoga Sequencing prowadzony przez Olgę Kuriatę. Ponadto uczestniczyłam w warsztatach dotyczących m.in. medytacji, oddechu, pracy z kręgosłupem czy podstaw ashtanga jogi. Cały czas się rozwijam i poszerzam wiedzę, czerpiąc inspiracje z wielu źródeł, zarówno od nauczycieli jak i z życia codziennego.

Bliska jest mi praktyka z elementami ruchu, vinyasy, ale również yin jogi, w której można zatopić swoje zmysły. Podczas zajęć ważne jest dla mnie zachowanie świadomości ciała i uważność oddechu.
W Strefie Jogi prowadzę zajęcia joga dla początkujących oraz joga i medytacja

Barbara Łuczyk

Trener w Strefie Jogi

Barbara Łuczyk, interesuję się i praktykuję medycynę holistyczną (naturalną). Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam około 10 lat temu. Praktykuję jogę pod kierunkiem różnych nauczycieli, większości wywodzących się z kadry szkoleniowej Klasycznej Szkoły Jogi Ewy i Rafała Lichtarowiczów.

Joga stała się dla mnie stylem życia i niezastąpionym sposobem na dobre samopoczucie. Ukończyłam szkolenie INTRO CLASSIC YOGA, kursy kinezy profilaktyki w zakresie stóp, kolan, bioder i barków. Oprócz jogi, pranajamy (techniki oddechowe), medytacji, wykonuję masaże misami tybetańskimi, prowadzę relaksacyjne koncerty (misy, gongi i inne instrumenty), wykonuję zabiegi ajurwedyjskie oraz zabiegi refleksologii stóp, rąk i twarzy.

Cały czas szkolę się i doskonalę, tak aby w jak największym zakresie móc wspomóc innych i siebie w zakresie sprawności i zdrowia całego naszego organizmu. W strefie jogi prowadzę zajęcia joga dla kręgosłupa.

Justyna Adamczewska

Trener w Strefie Jogi

Dzieciństwo spędziłam między stadionem lekkoatletycznym, a szlakami górskimi. Po odwieszeniu kolców na kołek i kilku latach wakacji od aktywności ruchowej zaczęłam praktykować jogę.

Dziś nie wyobrażam sobie nic piękniejszego jak joga, góry i wspinanie. Najlepiej wszystko na raz.
Znajomość anatomii jest dla mnie punktem wyjścia do pracy z ciałem. Z uwagi na swoją sportową naturę uwielbiam dynamiczne style jogi, wyzwania arm balance i mobility jogę, która jest idealnym treningiem uzupełniającym dla każdego sportowca.

Justyna jest certyfikowanym nauczycielem jogi, z zawodu inżynier, prywatnie mama. 

Miłośniczka natury i jogi. 

Justyna prowadzi w Strefie Jogi zajęcia z:

🕉 mobility jogi

🕉 ashtanga jogi

🕉 vinyasa jogi 

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 8512653933
REGON: 321453492

©2019 Strefa Jogi

+48 793 60 68 09

info@strefajogi.net.pl

Santocka 18/16
71-113 Szczecin