Warsztat – miednica bez tajemnic.

Nasza oferta zawiera indywidualne wejścia jak i karnety na cały miesiąc aby zadowolić wszystkich naszych pasjonatów.

Miednica bez tajemnic – warsztat dla kobiet.
Miednica zawiera w sobie podstawę kręgosłupa i stawy biodrowe, jest pierwszym siedliskiem dla nowego życia. Kobiece narządy wewnętrzne, szczególnie jajniki, przez całe życie wpływają na kobiece samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne.
W naszej kulturze o dolegliwościach kobiecych wciąż mówi się z zażenowaniem. Jednym z najczęstszych problemów, który dotyka bardzo wiele kobiet w wieku okołomenopauzalnym jest nietrzymanie moczu. Czy naprawdę musimy się z tym pogodzić?
Przecież wnętrze miednicy jest zbudowane z mięśni szkieletowych, których działanie jest zależne od naszej woli. Co to oznacza? Nie mniej ni więcej to, że możemy, a wręcz powinnyśmy odzyskać kontrolę nad tą sferą. Potrzebujemy wiedzy, a nie wstydu i zażenowania. Nie pozwalajmy na to , aby wmawiano nam że w *pewnym wieku* jesteśmy skazane na noszenie pieluchy.
Kolejną bardzo ważna strukturą są stawy biodrowe i kość krzyżowa. Profesor Wiktor Dega powiedział *Chory staw biodrowy, to chore całe ciało* i rzeczywiście po ponad 20 latach pracy w gabinecie fizjoterapii mogę to potwierdzić. Poprzez stawy biodrowe, kość krzyżową mamy dostęp do terapii całego ciała.

Na warsztatach, po sprawdzeniu zakresów ruchomości stawów biodrowych, będziemy poznawać proste ćwiczenia na poprawę ruchomości a co za tym idzie do autoterapii. Poznamy mechanizmy napięć w obszarze miednicy i sposoby zapobiegania im.
Zapraszam !

Warsztaty poprowadzi Adrianna Suska.
Kilka słów o Adzie :-):

Ponad 20 lat temu zaczęłam prowadzić gabinet fizjoterapii. Zajmowałem się trudnymi przypadkami, lubilam wyzwania. Przez 4 lata prowadziłam ośrodek hipoterapii, przez który przewineła się setka dzieci z rzadkimi zespołami genetycznymi i zespołem Downa. 15 lat temu zaczęłam praktykować jogę, dla siebie.
I już wiedziałam, że muszę się zacząć nią dzielić z innymi.
Wiele lat prowadziłam regularne zajęcia z osobami z chorobą Parkinsona, po udarach, po operacjach kręgosłupa. Zajęcia z aerial jogi dla dzieci z problemami emocjonalnymi. Jestem trenerem personalnym, nauczycielem Aerial Jogi i Ashtanga Vinjasa Yogi ryt 500.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy:
Info@strefajogi.net.pl lub pod numer tel. 793606809.

Koszt warsztatu to 150 zł
Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w kwocie 50 zł na konto:
12 1140 2004 0000 3402 3545 2998 w tytule imię i nazwisko oraz nazwane warsztatu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+48 793 60 68 09

info.askconsulting@gmail.com

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 9552147556
KRS: 0000245078
REGON: 320122735