Warsztat – Jaki oddech takie życie ?

Nasza oferta zawiera indywidualne wejścia jak i karnety na cały miesiąc aby zadowolić wszystkich naszych pasjonatów.

Świadomy oddech wpływa na jakość życia?

Zatrzymaj się na chwilę, weź głęboki wdech , policz do dziesięciu, powtórz to pięć razy i dopiero wtedy podejmuj decyzję. Ciekawe, że kiedy słyszymy te słowa będąc w stanie wzburzenia emocjonalnego, zazwyczaj wywołują naszą irytację… A przecież właśnie o to chodzi, żeby racjonalnie spojrzeć na problem, z dystansu, nie dać się ponieść emocjom i potem, kiedy kurz opadnie , żałować swoich czynów lub decyzji. Oczywiście, że upływ czasu studzi gorącą głowę, ale co kiedy go nie mamy, musimy podjąć decyzję tu i teraz?
Wtedy i zawsze, mamy potężne narzędzie – nasz własny kontrolowany oddech. Czasem wystarczy pięć lub dziesięć oddechów , a efekt wyciszenia emocji może bardzo zaskoczyć. Decyzje podjęte w spokoju, czyny bez afektu są zazwyczaj bardziej korzystne dla nas i naszego otoczenia.
Przepona nasz główny mięsień oddechowy- mięsień, czyli możemy go ćwiczyć, tylko zazwyczaj zapominamy, bo przecież jakoś tam działa. Nie zdajemy sobie sprawy czy działa dobrze, czy jest dostatecznie elastyczny , czy w 100% spełnia powierzoną mu funkcję. Dopiero kiedy dopada nas kaszel , astma, lub inne problemy oddechowe zaczynamy zwracać na uwagę na mechanikę oddychania.

Czy wiecie że jednym z objawów zaburzonej pracy przepony jest ból barku??
Na warsztatach dowiecie się o wiele więcej, nauczycie się jak przy pomocy prostych ćwiczeń kontrolować oddech.

Weź ciepłe i wygodne ubranie , skarpetki i przyjdź!

Zapraszam !

Warsztaty poprowadzi Adrianna Suska.
Kilka słów o Adzie :-):

Ponad 20 lat temu zaczęłam prowadzić gabinet fizjoterapii. Zajmowałem się trudnymi przypadkami, lubilam wyzwania. Przez 4 lata prowadziłam ośrodek hipoterapii, przez który przewineła się setka dzieci z rzadkimi zespołami genetycznymi i zespołem Downa. 15 lat temu zaczęłam praktykować jogę, dla siebie.
I już wiedziałam, że muszę się zacząć nią dzielić z innymi.
Wiele lat prowadziłam regularne zajęcia z osobami z chorobą Parkinsona, po udarach, po operacjach kręgosłupa. Zajęcia z aerial jogi dla dzieci z problemami emocjonalnymi. Jestem trenerem personalnym, nauczycielem Aerial Jogi i Ashtanga Vinjasa Yogi ryt 500.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy:
Info@strefajogi.net.pl lub pod numer tel. 793606809.

Koszt warsztatu to 150 zł
Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w kwocie 50 zł na konto:
12 1140 2004 0000 3402 3545 2998 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę warsztatu

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+48 793 60 68 09

info.askconsulting@gmail.com

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 9552147556
KRS: 0000245078
REGON: 320122735