Weekend z jogą i kinezjologią / kwiecień

Nasza oferta zawiera indywidualne wejścia jak i karnety na cały miesiąc aby zadowolić wszystkich naszych pasjonatów.

12:28

Wysłano

Zapraszam serdecznie na wyjątkowy weekend z intencją odzyskania spokoju, poczucia relaksu i nabrania dobrej formy w ciele. Podczas naszego weekendu z jogą i kinezjologią w Dziwnówku w przepięknym miejscu Willa Mandala spotkamy się by wspólnie doświadczać tego co najlepsze dla naszego umysłu i ciała. Posiłki serwowane będą według kuchni wegetariańskiej. Pozwól sobie zainwestować w siebie i choć na weekend oderwać od codzienności.

Ten czas zwróci się napływem dobrej energii i siły by funkcjonować jak najlepiej w kolejne dni.

Plan wyjazdu:

Piątek:

18:30 Przyjazd

19:00 kolacja

19:30 warsztat z kinezjologii

21:00 silent walk & medytacja wieczorna nad morzem

Sobota

7:30 poranna medytacja nad morzem lub w sali gdy pogoda nie dopisze

8:00 zajęcia jogi (yin joga)

10:00 śniadanie

11:00-16:00 czas wolny, na spacery, sesje kinezjologii, poczynanie książki, rozmowy lub relax w dowolnej formie, analizę czakr.

16:00 obiad

18:00 joga (joga na wzmocnienie barkow i ramion)

19:30 kolacja

21:30 medytacja wieczorna

Niedziela:

7:30 poranna medytacja nad morzem lub w sali gdy pogoda nie dopisze

8:00 zajęcia jogi (witamy dzień jogą terapeutyczną)

10:00 śniadanie

11:00-13:00 czas wolny, na spacery, sesje kinezjologii, poczynanie książki, rozmowy lub relax w dowolnej formie, analizę czakr.

13:00-14:00 – joga w parach

14:00 pożegnanie

W cenę wyjazdu wchodzą:

🕉 zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju (dwie noce)

🕉 wyżywienie – śniadania, obiad i kolacje wegetariańskie

🕉 zajęcia jogi 4x

🕉 medytacje 4x

🕉 warsztat z kinezjologii

Zajęcia jogi i medytację poprowadzi:

Agata Surdy, certyfikowana nauczycielka Jogi Sivananda, jogi klasycznej, jogi integralnej. Pasjonatka jogi i pracy na ciele. Uczestniczyła w warsztatach nauczycieli z Polski oraz zagranicy z USA, Indii oraz Europy poszerzając swoje horyzonty wiedzy i praktyki. Właścicielka Centrum jogi i medytacji – Strefa Jogi w Szczecinie, która od ponad 15 lat pasjonuje się jogą, od 10 prowadzi zajęcia jako nauczyciel, poszerzając świadomość ciała i ducha praktykujących jogę.

Sesje i warsztaty z kinezjologii poprowadzi:

Beata Strodomska – kinezjolog, fizjoterapeuta, szamanka, pasjonatka terapii naturalnych. W swojej pasji wykorzystuję terapie komplementarne z zakresu kinezjologii, kinezjologii neuroenergetycznej, fizjoterapii , terapii manualnej. Pracuję zarówno z ciałem, jak i z energią przywracając stan równowagi na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym.

• Strefa energetyczna to są systemy kanałów energetycznych, czyli meridiany i centra energetyczne, czyli czakry.

• Strefa fizyczna to są ścięgna, mięśnie, kości, organy, procesy biochemiczne zachodzące w ciele i hormony.

• Strefa psychoemocjonalna to jest to jak reagujemy na świat, nasze emocje, jakie mamy systemy przekonań, jak reagujemy na sytuacje stresowe. Jest to również praca z emocjami na linii życia, okresu ciąży czy czasu projekcja- cel, czyli 9 miesięcy przed naszym poczęciem. Zdarza się, że są to emocje po naszych przodkach. Kinezjologia jest terapią, która wykorzystuje test mięśniowy do odczytywania języka twojego ciała, analizując twoje zdrowie na każdym poziomie, aby znaleźć i usunąć pierwotną przyczynę twoich objawów, które powodują ból i niepokój. Niezależnie od tego, czy cierpisz na niski poziom energii, problemy z trawieniem, niepokój, stres, alergie, ból pleców, bóle głowy, bezsenność, choroby przewlekłe, niskie poczucie wartości lub cokolwiek innego, kinezjologia ma na celu dotarcie do źródła problemu i ustalenie, czego potrzebuje organizm, aby objawy mogły ustąpić. Każda sesja jest inna i przebiega w zupełnie inny sposób, ponieważ każdy pacjent przychodzi z innym problemem i innymi dolegliwościami. Za pomocą testu mięśniowego sprawdzam jakie metody, jakie techniki na tu i teraz dla danego pacjenta będą najbardziej odpowiednie, aby usunąć stres z organizmu i pozbyć się problemów, dolegliwości, z jakimi pacjent przyszedł.

Inwestycja w siebie: 1200 zl

Cała wycieczka odbywa się z uwzględnieniem i przestrzeganiem wszystkich obowiązujących zasad sanitarnych.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres info@strefajogi.net.pl

Potwierdzeniem uczestnictwa w wyjezdzie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 450 zl na konto: 84 1140 2004 0000 3802 7493 4483

Z dopiskiem weekend z jogą – imię i nazwisko.

-> zaliczka jest bezzwrotna, tylko w wypadku lock down zaliczka będzie zwracana.

Uwaga: Podczas czasu wolnego jest możliwość indywidualnej sesji kinezjologii z Beatą lub badaniem rezonansu czakr za dodatkową opłatę.

Zapraszam Was serdecznie i do zobaczenia na macie 🙏🙏🧘‍♀️

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+48 793 60 68 09

info.askconsulting@gmail.com

Santocka 18/16
71-113 Szczecin

©2019 Strefa Jogi

Agata Surdy

NIP: 9552147556
KRS: 0000245078
REGON: 320122735